Renato Lindmets. Foto: Siim Semiskar.

Tarvas murdis võõral väljakul Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid

25.10.2018

Saku I liigas alistas kõrgseltskonda naasta ihkav Rakvere Tarvas võõral väljakul EMÜ/Limitex autoklaasid numbritega 108:94.

Mängu esimeses pooles näitas kindlamat minekut kodumeeskond EMÜ, kes võitis avaveerandi 24:23 ja läks pikaks vaheajaks ette 56:51. Kolmas veerandaeg kuulus aga omakorda Tarvasele - Janis Vahteri ja Renato Lindmetsa vedamisel võitsid läänevirulased veerandi 28:15 ja asusid otsustavate minutite eel juhtima 79:71. Viimasel neljandikul suurendasid Juris Umbraško hoolealused vahet veelgi, võites kohtumise lõpuks 14 punktiga.

Tarvase resultatiivsemad olid täna Janis Vahter 21, Renato Lindmets ja Kristo Saage 19 ning Mihkel Kurg 11 punktiga. Maaülikooli poolt vastas Jaagup Russak 24 silmaga.

Rakvere klubi jagab koos KA Tallinna Kalevi ja Tartu Kalev/Estikoga turniiritabeli esikohta. Kõigil on kirjas kolm võitu. EMÜ/Limitex autoklaasid platseerub 1 võidu ja kahe kaotusega tabeli keskele.