Margo Tali. Foto: Anna Romanenko

KK HITO/Karjamaa alistas põnevas mängus Võrumaa

25.10.2018

Saku II liigas alistas KK HITO/Karjamaa meeskond kolmapäeva õhtul Võrumaa numbritega 73:67

HITO haaras avaveerandi järel 18:13 eduseisu ja teine veerand mängiti 16:16 viiki. Enne otsustatavat neljandikku vähendasid võrukad vahe neljale punktile - 47:51. Viimase kümne minuti saldo jäi 22:20 HITO kasuks, mis tähendas Jõhvi klubile ühe kaotuse kõrvale teist võitu.

Võitjate parimana kogus Margo Tali 15 punkti. Teda toetasid 11 punktiga Veiko Simm ja 10 silmaga Taniel Sapovalov. Võrumaa eest kogusid võimsad kaksikduublid Fredi Parker ja Mirko Märdimäe, vastavalt 24 punkti ja 19 lauapalli ning 18 punkti ja 13 lauapalliga.

HITO järgmine kohtumine toimub 2.novembril võõrsil Valgamaa Kutseõppekeskuse vastu. Võrumaa läheb 7. novembril kodusaalis vastamisi Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline meeskonnaga.