Saku I liigas oli Estiko parem G4S Noorteliigast, Viimsi tegi säru eelmise hooaja hõbedale

12.10.2018

Saku I liigas on hooaeg täie hooga käima läinud ning põnevaid vastasseise kokku toimunud juba kaheksa. Viimastes mängudes alistas Tartu Kalev/Estiko koduväljakul G4S Noorteliiga esindusmeeskonna numbritega 73:68 ja KK Viimsi/Noto tegi selja prügiseks möödunud hooaja teisel kohal lõpetanud EMÜ/Limitex autoklaasid meeskonnal seisuga 88:73

Estiko jäi avaveerandi järel 14:18 kaotusseisu, kuid rebis poolajaks ette 42:34. Kolmanda veerandaja võitsid kolme punktiga taas Noorteliiga mängijad ning otsustav neljandik mängiti 18.18 viiki.

Võitjate parim oli Artur Liiv 20 punkti ja 8 lauapalliga. Joosep Kivimäe kontosse kanti 16 silma ja 7 lauapalli. G4S Noorteliiga poolelt tegi taaskord üleplatsimehena vägeva mängu Ran Andre Pehka, kes kogus 24 punkti, viis lauapalli ja kuus korvisöötu.

Estikol on kirjas kaks võitu, Noorteliigas seevastu kaks kaotust.

Viimsi võidumängu suurimaks arhitektiks oli Kristjan Evart 29 punkti ja 9 lauapalliga. Gaspar Bibikov lisas 11 ja Andreas Märtson 10 silma. EMÜ parim oli Ott Sellis 18 punkti ja 7 lauapalliga.

KK Viimsi/Noto peab järgmise mängu 19. oktoobril, kui koduväljakul võetakse vastu RSK Tarvas. Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid kohtub järgmisena 19. oktoobril võõrsil Tamsalu Los Toros/TalTechiga.