EMÜ/Ülenurme treeneriteduo Paavo Russak (paremal) ja Esko Tõnisson (vasakul). Foto: Siim Semiskar

Saku II liiga avamängus võttis kindla võidu EMÜ/Ülenurme (Valgamaa mängija haaras 33 lauapalli!)

10.10.2018

Kolmapäeva õhtul peeti hooaja esimene kohtumine Saku II liigas, kui Eesti Maaülikool/Ülenurme võttis kindla 94:51 võidu Valgamaa Kutseõppekeskuse üle.

Paavo Russaku juhendatav EMÜ/Ülenurme võitis esimese veerandi 21:16 ja suurendaks poolajaks vahe 12-punktiliseks (42:30). Eriti suureks kärises vahe viimasel neljandikul, mille EMÜ mehed võitsid 28:6.

Võitjate parimana viskas Raiko Prosa 19 punkti ja võttis kuus lauapalli. Ants Vaks lisas 12 ning Alo Korju ja Jakob Tammisto arvele jäi võrdselt 11 silma. Valgamaa meeskonna poolelt tõi Artjom Rogovoi 11 punkti ja haaras koguni 33 lauapalli!

Hooajal 2017/2018 krooniti Saku II liiga meistriks RSK Tarvas, kes alistas finaalis Tallinna Kalev/TLÜ duubelmeeskonna numbritega 92:65. Tarvas võistleb tänavusel hooajal Saku I liigas. Kolmanda koha mängus võitis Reinar Halliku KK/Jõhvi SK tulemusega 82:65 BC Viljandi/telliauto.ee.