Audentese Spordiklubi | Foto: Audentese Spordiklubi

Naiste Eesti-Läti Ühisliigas oli Audentese SK parem G4S Noorteliigast

10.10.2018

Eesti-Läti Ühisliigas võitis kohalike klubide duellis Audentese SK 72:67 G4S Noorteliiga naiskonda.

Esimese veerandi 27:18 võitnud G4S Noorteliiga säilitas eduseisu kuni kolmanda veerandi lõpuni, kui seejärel pöörast mängu enda kasuks Audentes. Otsustav neljandik ja kohtumise võit kuulus Howard Frieri juhendatavale Audentesele.

Greeta Üprus tõi võitjate parimana 24 punkti, Jane Svilberg lisas 16 silma. G4S Noorteliiga parim oli Triinu Ojala 15 punktiga ja Helerin Kass lisas 14. Noorteliiga koosseisust on neli põhimängijat hetkel noorte olümpiamängudel Argentinas, esindamas Eestit 3×3 korvpalliturniiril.

Audentesel on kirjas üks võit ja üks kaotus, G4S Noorteliiga on pidanud kõigis neljas mängus vastaste paremust tunnistama. Audentes mängib järgmisena 13.oktoobril võõrsil Jelgava vastu ning G4S Noorteliiga päev hiljem kodus Daugavpilsiga.