Kiur Akenpärg / Foto: Siim Semiskar

Saku I liiga: Akenpärg vedas Tallinna Kalevi teie järjestikuse võiduni

10.10.2018

Saku I liigas teenis hooaja teise järjestikuse võidu KA Tallinna Kalev/TLÜ, kes alistas koduväljakul BC Kalev/Cramo I meeskonna numbritega 76:64.

Avaveerandi vaid punktiga (22:21) võitnud Tallinna Kalev rebis poolajaks ette 46:34. Kolmas veerand kuulus aga 21:14 Cramole ja nõnda mindi viimasele neljandikule vastu väljaku peremeeste napis 60:55 eduseisus. Skoorivaese neljanda veerandi võitis kodumeeskonud 16:9 ning teenis sellega turniiritabelisse teise võidu.

Heas hoos oli taas Kiur Akenpärg, kes kogus 19 punkti, 3 lauapalli, 7 resultatiivset söötu ja 4 vaheltlõiget. 15 punkti, 5 lauapalli, 5 korvisöödu ja 4 vaheltlõikega toetas teda Erik Luts. 14 silmaga oli Cramo parim Mario Polusk.

Saku I liigas jätkuvad mängud juba kolmapäeva õhtul, kui Tartus lähevad vastamisi kohalik Kalev/Estiko ja G4S Noorteliiga.