Ivan Almeida näitas täna võimu. | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo alustas VTB hooaega võidukalt (Almeida 36pt)

07.10.2018

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond alustas hooaega VTB Ühisliigas võidukalt kui võõrsil võideti Nižni Novgorodi meeskonda 82:68.

Cramo asus avaveerandi järel 23:20 juhtima, kuid teine veerand kuulus 17:14 vastastele ning poolajale siirduti 37:37 viigiseisult. Just kolmas veerandaeg sai mängus otsustavaks, selle võitsid kalevlased 25:15. Viimasel veerandil hoidsid Donaldas Kairyse hoolealused mängu kontrolli all ega lasknud vastaseid kordagi ohtlikult lähedale.

Suurepärase esituse tegi Ivan Almeida, kes tõi Kalev/Cramo eest tervelt 36 punkti, korjas 9 lauapalli ja sooritas kolm vaheltlõiget. Visked väljakult 10/16. Branko Mirkovic lisas 11 punkti, Kristjan Kangur toetas omasid seitsme punkti ja viie lauapalliga. Reggie Lynch kogus samuti seitse punkti ning blokeeris vastaste viskeüritused viiel korral. Vastaste poolelt tõi Vladimir Dragicevic 19 punkti.

Järgmise kohtumise VTB Ühisliigas peab BC Kalev/Cramo täpselt nädala pärast võõrsil Moskva oblasti Himki vastu.