OlyBet liiga
Meeste amatöörliigad

VÄGEV! U16 tütarlaste koondis alistas Euroopa meistrivõistluste kohamängus Suurbritannia

23.08.2018

Montenegros, Podgoricas peetaval U16 tütarlaste B-divisjoni EM-il alistas Eesti 9.-16. koha mängus Suurbritannia tulemusega 42:28.

Avaveerandi 12:9 võitnud eestlannad mängisid teise veerandi 7:7 viiki ning poolajale siirduti 19:16 eduseisus. Kolmas veerand kuulus Eestile 16:6 ja otsustavale neljandikule mindi vastu 10-punktilise edumaaga - 32:22.

Viimasel veerandil hoiti mängu kontrolli all ning väärtuslik võit teeniti numbritega 42:28.

Eesti parimana tõi Marie Anette Sepp 19 silma, Anna Gret Asi lisas 8 punkti ja viis lauapalli. Vastaste poolelt tõi Rebecca Adjeiwaah Dwomoh 9 punkti.

Eesti mängib nüüd edasi kohtadele 9.-12. Järgmisena tuleb vastamisi minna Iirimaa-Norra paari võitjaga.