Laupäeval TV6-s: TYCO Rapla - KK Pärnu

13.03.2015

Alexela Korvpalli Meistriliigas võõrustab TYCO Rapla laupäeval kodusaalis KK Pärnut. Kohtumine algab kell 17:00 Sadolin spordihoones. Kes saali ei jõua saab mängu jälgida TV6 ja Delfi TV kaudu.

Alexela KML tabelis hoiab TYCO Rapla 19 võidu ja 9 kaotusega kolmandat kohta, KK Pärnu on hetkel 12 võidu ja 15 kaotusega kuuendal kohal. Hetke tabeliseisuga oleksid samad võiskonnad vastamisi ka veerandfinaalis, kuid võimalusi on tabeliseisu muutumisteks. TYCO Raplale hingab kuklasse viimaste aastaste pronksiomanik Rakvere Tarvas, kellel on kirjas 16 võitu ja 10 kaotust.

Viiendalt kohalt leiame Valga/Maks&Moorits meeskonna, kellel kirjas 12 võitu ja 12 kaotust, kuid Valgal on uuel nädalal ees topeltmängud BC Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool/Rockiga.

Põhiturniir kestab veel 3 nädalat, viimased mängud peetakse 4.aprillil. Veerandfinaalidega tehakse algust 9.-10.aprillil. Kalev/Cramo mängib ühe mängu n-ö ette ära ning alustab juba 7.aprillil, sest 8.-13. aprillil on Kalevil ees turnee, mille raames mängitakse VTB mänge Minskis ja Saraatovis.