U14 poiste peatreener Rauno Pehka

U14 koondised lõpetasid Balti matši kaotustega Läti vastu

09.06.2018

Eesti U14 rahvuskoondised lõpetasid täna Leedus Balti matši. Noormeeste koondis kaotas Läti eakaaslastele tulemusega 49:72 ja tüdrukud jäid alla 57:88.

Tasavägise avaveerandi järel jäid Rauno Pehka juhendatavad U14 poisid nappi, 19:16 kaotusseisu. Teisel veerand lasti vahe aga suureks, pikale pausile mindi lätlaste 45:27 juhtimise. Teisel poolajal vahet tagasi ei mängitud ja turniiri teine kaotus oli tõsisasi.

Meie parimana tõi Karl-Gustav Jurtšenko 11 punkti ja võttis 3 lauapalli. Henri Veesaar lisas 8 punkti ja 8 lauda. Lätlaste resultatiivsem oli Davis Ozers 19 punkti ja 10 lauapalliga.

Eesti noormeeste U14 koondis lõpetas Balti matši kahe kaotuse ja ühe võiduga.

Tütarlapsed jäid turniiri viimases kohtumisese juba avaveerandi järel 7:25 kaotusseisu. Vahe püsis lätlannade poolt vaadatuna turvaline terve mängu.

Diana Svedovskaja tegi eestlannade poolelt hea esituse, kogudes 15 punkti ja 5 lauapalli. Viktoria Timoshtsuk toetas teda 9 silmaga. Lätlannade parim oli täna Luize Sila 17 punkti ja 14 lauapalliga.

Eesti tütarlaste U14 koondis võiduarvet Balti matšil avada ei suutnud.