ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Uudised

TÄNA: G4S Noorteliiga U18 vanuseklassis selguvad finalistid!

02.05.2018

Eesti U18 vanuseklassi meistrivõistlustel on selged 5.-6. mail toimuvale finaalturniirile ehk nelja parema hulka jõudnud klubid.  Finaalturniir peetakse Jüri Spordihoones 

Noormeeste seas mingeid üllatusi veerandfinaalis ei sündinud ning edasi pääsesid põhiturniiril neli parimat asetust saanud meeskonda.

 

Esimeses poolfinaalis lähevad vastamisi põhiturniiri võitja Keila Korvpallikool ja neljandana play-offi pääsenud BC Tartu. Teises poolfinaalis kohtuvad teisena asetatud TTÜ Korvpallikool/TSK ja kolmas paigutus Tallinna Kalev/TSK.

 

Keila Korvpallikool oli veerandfinaalides 75:70 ja 82:65 parem Rakvere SK/Tarvast, BC Tartu mängis 95:74 ja 102:77 üle Audentese SK, TTÜ Korvpallikool/TSK sai 77:36 ja 100:59 jagu Kadrina Karudest ning Tallinna Kalev/TSK alistas 87:69 ja 89:68 KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK.

 

Poolfinaalid on kavas laupäeval 5. mail algusega kell 13.00 ja 15.30. Pronksimäng pühapäeval kell 13 ja Eesti meister selgitatakse välja kell 15:30.

 

Tütarlaste U18 vanuseklassi finaalikoha kindlustas põhiturniiri võiduga Audentese SK. Laupäevases ainsas poolfinaalis hakkavad kell 18.00 mõõtu võtma Tartu Kalev ja Pärnu SK. Finaalmäng pühapäeval kell 18!

 

Pühapäevased medalimängud on otseülekandes nähtavad Delfi TV vahendusel!

 

Tule omadele kaasa elama! 

 

basket.ee, Korvpall24.ee

Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 23. mai
Kris Killing (31)
Tarmo Paju (43)
Lilleõis Robert (29)
Stanislav Shmeljov (43)
Ivar Vendelin (47)
Homme, 24. mai
Liisa Juul (35)
Rait-Riivo Laane (29)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa