Merike Anderson aitas Castors Braine’i viiendat aastat järjest Belgia meistriks

26.04.2018

Belgia naiste korvpalli kõrgliiga finaalseeria teises mängus teenis Merike Andersoni koduklubi Castors Braine 70:49 võidu Antwerpeni Sint Katelijne üle ja sellega tuldi taas riigi meistriks.  Avamängus oli Castors Braine 65:42 vastasest parem, vahendab Korvpall24.ee.

Võõrustajad juhtisid avaveerandi lõppedes 13:10 ning poolajaks oli nende eduseisu 33:20. Ülejäänud kaks veerandaega kuulusid samuti Castorsile, kui kasvatati vahet kaheksa silma võrra ning saadi kokkuvõttes 21-punktiline võit.

Merike Anderson teenis 21 minutit mänguaega ja viskas 3 punkti (kahesed 0/1, kolmesed 1/4). Lisas võttis ta ühe lauapalli, andis ühe korvisöödu, sooritas 3 isiklikku viga ja kaotas korra palli.

Võistkonna parimana tegi võimsa kaksikduubli Celeste Trahan-Davis, kelle arvele jäi 21 punkti ja 21 lauapalli. Vastaste resultatiivseim oli Billie Massey 15 punktiga.