ROAD to MILAN2022

Saku I liigas põhiturniiri lõpuni 9 mängu

20.03.2018

Saku I liigas on põhiturniiri lõpuni jäänud 9 mängu ning tabeliseis enam kui pingeline. Põhiturniiril mängitakse omavahel kodus-võõrsil läbi ning 8 paremat pääsevad play-off'i. Tänaseks on selge TOP8, kuid veerandfinaalpaarid on veel lahtised.

Valitsev meister Betoonimeister/Tskk/SK Nord võib põhiturniiri võidu kindlustada kolmapäeval kui kodusaalis võetakse mõõtu tabeli teise Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid meeskonnaga. Teist hooaega Saku I liigas mängiv Maaülikool turniiritabelis teisest kohast allapoole langeda ei saa, kuid esikohal olevat Betoonimeistrit kinni püüda on pigem teoreetiline võimalus.

Põhiturniiril nelja hulka jõudmine tähendab veerandfinaaliks koduväljaku eelist. Viimaste mängude eel hoiab kolmandat kohta Tamsalu Los Toros/Karud 13 võidu ja 8 kaotusega. Neljadal kohal on samade võitude-kaotuste juures Paide Viking Window. 12 võidu ja 9 kaotusega on kohe kuklasse hingamas G4S Noorteliiga II ja KK Viimsi/NoTo. Ühe vähem peetud mängu juures on Kohila/SK Webware kogunud 11 võitu ning 9 kaotust ning Tartu Kalev/Estiko 10 võitu ja 10 kaotust.

K21.03
17:30 BC Kalev/Cramo I vs G4S Noorteliiga II, Sõbra spordihall
19:30 Betoonimeister/Tskk/SK Nord vs Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid, T.Soku KK
20:15 Tartu Kalev/Estiko vs Kohila SK/Webware, Tartu Korvpallikool
20:45 Kuressaare BC Hundid/ASSA ABLOY vs Paide Viking Window, Audentese Spordikeskus

R23.03
17:30 Betoonimeister/Tskk/SK Nord vs BC Kalev/Cramo I, T.Soku KK
19:00 SK Torma Sport/Kuremaa Spordikool vs Tamsalu Los Toros/Karud, Torma Spordihoone
19:15 Tartu Kalev/Estiko vs KK Viimsi/Noto, Tartu Korvpallikool
20:00 Kohila SK/Webware vs BC Tartu, Kohila Spordihoone

L24.03
16:00 Kuressaare BC Hundid/ASSA ABLOY vs BC Kalev/Cramo I, Kuressaare Spordihoone