Saku II liiga täna Keilas, homme Ülenurmel ja Jõhvis

15.03.2018

Saku II liiga turniiritabeli 4 paremat meeskonda Tallinna Kalev/TLÜ II, RSK Tarvas, TTÜ KK II ning BC Viljandi/telliauto.ee pääsesid otse veerandfinaali. Kaheksandikfinaalpaarides on esimesed mängud peetud ning korduskohtumised ukse ees.

RSK Tarvas saab oma veerandfinaali vastase teada täna kui Keila Korvpallikool ja Terminal Oil peavad otsustava teise mängu Keilas. Avakohtumise Tartus võitis Keila Korvpallikool 13 punktiga. Tänane korduskohtumine algab kell 20:30 Keila Tervisekeskuses.

Reedel selgitavad veel 2 veerandfinalisti Eesti Maaülikool II/Ülenurme ja BC Rapla ning Reinar Halliku Korvpallikool/Jõhvi SK ja KK Viimsi/Kesklinna KK. EMÜ II meeskonnal on avakohtumisest 4-punktine edu, kordusmäng reedel kell 18:30 Ülenurme gümnaasiumis. Sellest paarist ootab oma veerandfinaali vastast mullune pronksmedali omanik BC Viljandi/telliauto.ee. Reinar Halliku Korvpallikool/Jõhvi SK võtab mõõtu KK Viimsi/Kesklinna KK meeskonnaga reedel kell 20.00 Jõhvi sprdihallis. Avakohtumisest on RHKK-l ette näidata 8 punktine eduseis. Veerandfinaalis ootab selle paari võitjat ees TTÜ KK II meeskond.

Neljandas paaris on vastamisi Haabersti SK ja KK Paulus/Pärnu Mets. Haaberstil on vaja edasipääsuks esmalt tagasi mängida esimese mängu 13 punktiline kaotus. Korduskohtumine peetakse teisipäeval 20.märtsil kell 20.00 Tallinna Järveotsa gümnaasiumis. Veerandfinaalis on paari võitja vastaseks Tallinna Kalev/TLÜ II.

1/8finaalides selgub võitja kahe mängu kokkuvõttes. Veerandfinaalides mängitakse 2 võiduni.