AVIS Utilitas Rapla oli Haapsalus üle TTÜ KK-st

11.03.2018

Alexela korvpalli meistriliigas toimus täna üks mäng, milles Rapla Avis Utilitas teenis TTÜ üle 92:76 võidu. Võiduga tõusis tabeli kolmas Rapla tabeli teisest Tartust taas kahe võidu kaugusele.

Rapla võitis kolm veerandaega vaid ühe punktiga, välja arvatud teise, milles oldi TTÜ-st parem 13 silmaga - 25:12. Poolajaks kätte võideldud 54:40 edu osutus piisavaks

Terve kohtumise Sten Olmreta tegutsenud TTÜ suutis küll Matthias Tassi ja Norman Käbini punktidest vahe kaheksale mängida, kuid Rapla kokkuvõttes eduseisu käest ei andnud. Nii sai Rapla TTÜ KK üle põhiturniiril neljanda võidu (4-0).

VÕTMEHETK. TTÜ suutis niisiis noorte meeste korvidest tulla kolmanda veerandi algul miinus kaheksa peale. Kuid sellele leidis Rapla vastukäigu kahe Nolan Cressleri ning ühe Kustas Põldoja ja Gert Dorbeku kolmese näol - seis tablool taas Rapla kasuks 69:54.

PUNANE NIIT. Rapla tegutses agressiivselt, nii rünnakul kui kaitses.

MÄNGU TEGIJA. Nolan Cressler aitas kolmandal veerandil vahe Rapla jaoks jälle 12+ mängida

X-FAKTOR. Rapla jaoks, hoolimata uutest jõududest korvi all, on aina vajalikumaks meheks hakanud osutuma Kustas Põldoja.

STATISTIKA EI VALETA. Rapla tabas täna vabaviskeid 24st 24. Eestis küllaltki anomaalne juhus.