Kõrged panused. Tartu (+6) võõrustab BBLi 1/4-finaali kordusmängus Raplat

06.03.2018

Balti liigas läheb täna tuliseks, sest panused on kõrged. Veerandfinaali kordusmängude keskses etenduses võõrustab Tartu Ülikool AVIS Utilitas Raplat, alustades kodus kuuepunktises "eduseisus".

Kohtumine Tartu Ülikooli Spordihoones algab kell 19. Näitab Delfi TV.

Esimene lahing Rapla lõppes 28. veebruaril Tartu kasuks 73:67. Kolmanda veerandi lõpul juhtis TÜ isegi 11 punktiga, kuid viimasel veerandil tegi Rapla viis punkti tagasi. Kas kuus punkti on väike või suur vahe, see sõltub kindlasti tänase mängu iseloomust Emajõe ääres.

Tos veebruarikuu viimase päeva kohtumises tõi Janar Talts Tartu poolel 21+10+3, Vytenis Cizauskas 15+6+5, Kristjan Kitsing 12 pt ja Julius Kazakauskas 11 pt. Rapla edukamad olid Dominique Hawkins 15+5+6, Nolan Cressler 13+6+5, Gert Dorbek 12 pt ja Domagoj Bubalo 12+5 lp-ga.

Rapla tabas avamängus natuke paremini kaheseid, Tartu kolmeseid. Lauas oli peal Tartu. Mis veel silma torkas, oli Rapla vabavisete hulk ja tabavus - 7st 4. Ka see, et näiteks Sven Kaldre jäi koduplatsil nullile.

BBLi põhiturniiril oli Tartu 8 võidu ja 4 kaotusega oma alagrupi teine, Rapla viie võidu ja viie kaotusega kolmas.

Alexela KMLis on tänavune omavaheline seis 2-1 Tartu kasuks. Kodus TÜ võitis 75:64, Raplas on jäänud 1-1. Sügiseses avamängus võitis Rapla 84:78, viimatises lahingus aga Tartu koguni 89:73.