Maik Kotsar, SC

Kotsar ja South Carolina lõpetasid põhiturniiri võõrsil kaotusega (lisatud eestlase hooaja stats)

04.03.2018

Maik-Kalev Kotsari kodumeeskond South Carolina Gamecocks lõpetas USA korvpalli üliõpilasliiga põhiturniiri kaotusega, jäädes tulemusega 70:79 alla Auburn Tigersile.

Kui Auburn saavutas SEC konverentsis 13 võidu ja 5 kaotusega esikoha, siis South Carolina (7-11) jäi 11. kohale. Kibe kaotus, palju halbu otsuseid ja jaburaid pallikaotusi SC-lt.

SC üldsaldo kokkuvõte kodulehelt: Overall 16-15; Conf. 7-11; Home 10-5; Away 4-8; Neutral 2-2

Kotsari panus jäi eile kahvatuks. Eestlane tõi 16 mänguminutiga 2 punkti (kahesed 3/1), võttis 3 lauapalli, kuid tegi ka kolm pallikaotust.

SEC konverentsi play-offi avaringis tuleb South Carolinal vastu astuda Ole Missile, kes jäi põhiturniiril viimaseks. Avaringis tulebki mängida vaid neljal nõrgemal klubil.

Maik Kotsari statistikast senisest hooajast (31 mängu): keskmiselt 24,2 minutit, 7,5 pt, 4,7 lp, 1,4 rs (võrdluseks, mullu 5,8+4,8+0,7). Tema kahesed 56 %, kolmesed 22 %, vabavisked 41 % (mullu 40 %, 0 %, 49 %).

Maik Kotsari mängijaprofiil (ja kõik muu) SC Gamecocksi kodulehel - vt SIIT.

*       *       *

Taavi Jurkatamme koduülikool San Francisco Dons sai West Coast konverentsi turniiri veerandfinaalis lisaajal 71:70 jagu Pacific Tigersist.

Jurkatamm San Francisco rotatsiooni ei mahtunud, kui väljakul käis vaid kaheksa meest, kuid sisuliselt mängis võistkond seitsme mängijaga.