BC Tartu jätkab esiliigas võidulainel

08.02.2018

Kolmapäeval (7.02) toimus järjekordne Saku esiliiga kohtumine, kus BC Tartu võttis koduväljakul vastu Tamsalu Los Toros/Karud võistkonna. Pingelise avapoolaja järel suutsid tartlased kolmandal veerandajal saavutada 10 punktilise edu ning hoida seda ka mängu lõpuni. Tasuks võit numbritega 83:77

Kohtumise järgselt võttis tartlaste peatreener Raido Rebane kohtumise kokku järgmiselt: „Keeruline mäng meie jaoks, sest haiguste ja vigastuste pärast on päris paljud poisid praegu puudu. Tänu sellele pidid mõned mängijad tegutsema väljakul enda jaoks harjumatul positsioonil aga kokkuvõtteks saab öelda, et tuldi sellega kenasti toime. Esimesel poolajal olime hädas enda laua kontrollimisega, vastased said 16 ründelauapalli, mida on üle mõistuse palju. Teisel poolajal suutsime enda laua saada parema kontrolli alla ning tänu sellele saime kiirrünnakuid ja poolkiireid rohkem joosta – mis tõi ka edu. Head meelt teeb see, et suutsime olla rünnakul väga meeskondlikud – resultatiivseid sööte kogunes 19 ning ka punktid jaotusid ühtlaselt. Samuti suutsime hoida enda pallikaotused kontrolli all (13), nendega on meil eelnevatel kohtumistes olnud probleeme. Selle kooseisu juures tegime väga korraliku mängu.“

Pildil BC Tartu esiliiga võistkonna pesamuna Sverre Aav, kes viskas eile üleplatsi mehena 18 punkti.

Eile toimus Saku I liigas veel kaks kohtumist:

G4S Noorteliiga duubelmeeskond alistas võõral väljakul Kuressaare BC Hundid/ASSA ABLOY tulemusega 94:70. Võitjate parimana kogus 18 punkti, 6 lauapalli ja 4 söötu Ron Arnar Pehka.

Paide Viking Window oli samuti võõrsil üle Kohila SK/Webware võistkonnast numbritega 83:67. Paide resultatiivsemana viskasid Rauno Nurklik 21 ja Saamuel Rõigas 20 silma.

Esiliiga mängud jätkuvad juba reedel, kui BC Kalev/Cramo I võõrustab Eesti Maaülikool/Limitex Autoklaasid võistkonda ning KK Viimsi/NoTo sõidab külla SK Torma Sport/Kuremaa spordikoolile.