Margus Klementsov nr. 9

SAKU I LIIGA: Margus Klementsov tegi Betoonimeistri võidumängus kolmikduubli!

08.12.2017

Saku I liigas seni kaotuseta püsiv Betoonimeister/Tskk/SK Nord alistas eile õhtul võõral väljakul turniiritabeli teise meeskonna Maaülikool/Limitex Autoklaasid 90:75

Tasavägine ja lahtine esimene veerandaeg lõpetati 24:24 viigiseisul. Poolajaks suutis Tiit Soku juhendatav Betoonimeister sisse mängida viiepunktilise vahe (49:44). Tartlastele sai saatuslikus kesine kolmas veerand, mille võitis pealinna klubi 20:12. Viimasele veerandile mindi vastu Betoonimeistri 69:56 juhtimisel. Sealt väljakuperemehed enam mängu tagasi tulla ei suutnud ja hooaja 10. võidu teenis Betoonimeister/Tskk/SK Nord.

Võitjate parimana hiilgas Margus Klementsov (pildil), kes kogus 27 punkti, 14 lauapalli ja 10 resultatiivse sööduga kolmikduubli! Lisaks sooritas mees neli vaheltlõiget ja kogus nii kõrge PIR reitingu kui 57! Siim Laur toetas Klementsovi võimast esitust 23 ja Martin Rausberg 17 silmaga. Maaülikooli resultatiivsemana tõi Joosep Russak 20 punkti.

***

Saku I liigas toimus eile veel teinegi põnev mäng, kui BC Kalev/Cramo duubelmeeskond alistas napilt G4S Noorteliiga II 92:90. Cramo parimana viskas Janek Veedla 16 punkti. Noorteliiga II eest teg võimsa esituse Ron Arnar Pehka, kes oli samuti lähedal kolmikduublile, tuues 34 punkti, 10 lauapalli ja 7 resultatiivset söötu. Tema PIR näitaja oli 47.