Timo Eichfussilt ootaks vormitõusu, sarnast sügisele

TÜ/Rock lõpetab täna eurohooaja

24.02.2015

Tartu Ülikool/Rock peab täna korvpalli EuroChallenge'i sarja K-vahegrupis viimase kohtumise, kui algusega kell 19 võõrustatakse Den Boschi. Rocki peamiseks ülesandeks täna on eurosari väärikalt lõpetada.

Delfi TV teeb kohtumisest otseülekande - kell 19.

Kummagi meeskonna jaoks kohtumine erilist tähendust ei oma, sest mõlema edasipääsulootused olid juba varem kustunud. Jaanuari lõpus kaotas Rock võõrsil Den Boschile 77:78 pärast Augustas Peciukeviciuse kaht eksimust lõpusekunditel vabaviskejoonel ja Brandyn Curry võidukorvi.

Viie vooru järel on koha play-offis kindlustanud Frankfurdi Skylinersil ja Saratovi Avtodoril neli ning Den Boschil ja TÜ/Rockil üks võit.

Hiljuti Tallinna TV publitsistikasaate "Pall korvi" stuudios olnud TTÜ meeskonna peatreener Heino Lill märkis usutluses, et Rock, olgem ausam, on ostnud Eestist kokku kõik paremad (mis pole küll 100 % tõsi - toim.) ning lisas: "Rocki mäng ehk liialt on üles ehitatud Janar Taltsi najale. Isegi hästi on ta mänginud, arvestades, et vanust tal ka juba on - suuri kõikumisi pole olnud. Samuti on liialt mäng rajatud viskele. Ning veel tuleb lisada, et oma rolli on euromängudes täitmata jätnud Peciukevicius."

Ülehomme ehk neljapäeval peab TÜ/Rock kodus juba Balti liiga (BBL) playoffi veerandfinaali avakohtumise Triobet/Liepajas Lauvase vastu. Kohtumist algusega 17.45 näitab ka Viasatsport Baltic. Juba homme alustavad aga veerandfinaaidega Šiauliai ja Lietkabelis.