Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Artiklid ja intervjuud
Ajakiri BASKETBALL

Eestlased välismaal: Nurger, Kotsar ja Jurkatamm võidukad (Video!)

14.11.2017

USA NCAA üliõpilasliigas mängivatest Eesti korvpalluritest tundsid meie aja järgi ööl vastu tänast võidurõõmu nii Rauno Nurger (Wichita State) ja Maik-Kalev Kotsar (South Carolina) kui ka Taavi Jurkatamm (San Francisco).

Wichita State oli kodusaalis 81:63 üle Charlestonist, esimene poolaeg võideti koguni 47:22. Vahetusmeeste pingilt sekkunud Nurger sai platsile 26 minutiks, mille jooksul viskas 16 punkti ja võttis 5 lauapalli. Väljakult tabas ta viskeid 10st 6, sealhulgas kolmeseid 2st 1. Wichita State'i resultatiivseim oli 18 punktiga Shaquille Morris.

Mängu kokkuvõte (Nurgeri korvid alates 0.59)

South Carolina oli samuti kodusaalis 78:60 üle Western Michiganist. Algviisikus platsile pääsenud Kotsar tõi 29 minutiga 10 punkti (visked väljakult 10st 4, vabavisked 6st 2), 6 lauapalli, 2 vaheltlõiget ja üks blokk. South Carolina resultatiivseimad olid Hassani Gravett 15 ja Frank Booker 14 silmaga. Mängu kokkuvõtet ja kahte Kotsari korvi näeb SIIT!

Nii Wichita State kui ka South Carolina on kogunud kahest mängust kaks võitu.

Jurkatamm sai San Francisco 75:63 võidumängus St. Francise vastu platsile kuueks minutiks, mille jooksul kogus kaks punkti, kaks lauapalli, ühe söödu ja ühe vaheltlõike. San Franciscol on üks võit ja üks kaotus