ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga

Uudised

Foto: Siim Semiskar

Tänavakorvpalli Pärnu Open võit jäi Eestisse, kogemus maksis

17.07.2017

Sprite 3X3 tänavakorvpalli Eesti meistrivõistluste Pärnu Open turniiri võitis KK Viimsi / Estea võistkond, koosseisus Illimar Pilk, Renato Lindmets, Kaido Saks ja Kristjan Evart, kes finaalis alistasid Ghetto Basketi võistkonna Lätist, kus mängis ka Agnis Cavars, kes tuli eelmisel nädalal FIBA 3×3 korvpallis Euroopa meistriks.

Kolmanda koha sai võistkond KK NB Good Vibes (Karl Johan Lips, Madis Soodla, Joosep Indermitte ja Siim Markus Post), kes alistasid pronksimängus Ukraina võistkonna.

 

Kuna esikolmikul olid Tallinn Openi pääsmed olemas, siis finaalipääsmed teenisid Ukraina tiim ja 5. kohale tulnud FunFuri võistkond (Heigo Erm, Ardi Oja, Andres Zoober ja Ronald Randma). Eliit sarjas tulid Tallinn Openi pääsmeid ja Eesti meistrivõistluste punkte püüdma kokku 14 võistkonda.

 

FIBA 3x3 korvpallis debüüdi teinud Valmo Kriisa pidi Iisaku vanurite võistkonnas mängides lõpuks finaalis 15-13 alla vanduma Vanakoolimeeste tiimile, kus Priit Tammekänd tõi esmalt kaugvisetega veerandfinaalis Vanakoolile napi võidu Läti võistkonna üle, peale seda lisaajal Deckol Ehituse vastu ning finaalis ka Iisaku vastu kaotuseisust välja.

 

Sprite 3×3 järgmised boonusetapid toimuvad reedel, 21. juulil Paides ja laupäeval, 22. juulil Kanepis ja Kloogarannas. Sprite tänavakorvpalli finaalvõistlus toimub 29. juulil Tallinnas, Vabaduse väljakul, kus selguvad nii Eesti meistrid kui võistkond, kes sõidab FIBA 3×3 World Tour etapile Lausannes.

Sprite 3×3 korvpalli Eesti meistrivõistluste üldseisu peale Pärnu Open etappi leiad siit.

 

 

 

tanavakorvpall.ee

 

 

 

 
Sünnipäevad
Täna, 21. november
Peep Orlovski (32)
Siim Pukk (37)
Paavo Russak (60)
Rainer Väikene (39)
Homme, 22. november
Rait Keerles (37)
Siim Palu (37)
Enn Uussaar (76)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Tule toetama rahvuskoondist