ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Pood
Rahvaliiga
BSBC

Uudised

Halliku korvpallikooli suvelaagris käisid külas Veideman ja Kanter

19.06.2017

Iisakus ja Mäetagusel toimus nädalavahetusel Reinar Halliku nimelise korvpallikooli esimene laager. Külas käisid Eesti koondise tugitala Rain Veideman, olümpiavõitja Gerd Kanter, treenerid Jaanus Liivak ja Kalju Pluutus ning endine Eesti koondise peatreener Üllar Kerde.

Laager toimus Iisaku ja Mäetaguse spordikeskustes päevalaagri vormis. Õla panid alla kohalikud vallad, lapsi transportis tasuta buss.

 

Reinar Hallik: “Laager läks hästi, tore oli näha, et lapsed tegid kõik ilusti ja hoolikalt kaasa. Suured tänud kõigile, kes tulid meile appi lapsi treenima ning tänu Iisaku ja Mäetaguse valla toetusele oli laagri toimumine üldse võimalik.”

 

Gerd Kanter: “Olen suur korvpallisõber ja mul on hea meel, et just Ida- Virumaale selline korvpallikool loodi. Oli tore kohal olla ning noori innustada ja korvpalliradadele meelitada. Lapsed olid täis tahtmist ja entusiasmi.”

 

Rain Veideman: “Väga positiivne, et Reinar kooli avab ja laagri korraldas. Lastel oli sära silmis ja kõik tehti isuga kaasa.”

 

Iisaku volikogu esimees Priit Palmet: “Laste esimene tutvus Reinariga ning tema kuulsate abilistega kulges suurepäraselt. Noored korvpallurid olid vaimustuses ja laagri lõpus väga rahulolevad ning täis entusiasmi ning ootust sügisest algavate treeningute ees. Oleme väga tänulikud, et Reinar Hallik on just siin Alutagusel oma kooliga algust teinud ning arvan, et see on millegi suure algus.“

Sügisest algavad Reinar Halliku Korvpallikooli esimesed treeningud Iisakus ja Mäetagusel.

 

sport.delfi.ee

 

Sünnipäevad
Täna, 26. aprill
Markko Arro (41)
Annika Härmits (52)
Oliver Jakobson (35)
Homme, 27. aprill
Anna Bespalova (27)
Alan Kalda (30)
Erik Keedus (28)
Margot Paavel (31)
Marta-Liisa Suitslepp (23)
Tarmo Unt (30)
Martin Viiask (35)
Sulge

Ülekanded