ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Uudised

Koostöös Tallinna Spordikooliga toimub esmakordselt "Janne Ritsi ja TSK Talendilaager!"

16.06.2017

Laager mis on suunatud 15-19 aastastele tütarlastele toimub kolmes vahetuses Kuremaa spordikeskuses jagades kutsutud mängijad positsioonide järgi ning pakkudes neile erialaseid intentsiivseid treeninguid tipptreenerite käe all.

Suurimaks eesmärgiks on suunata andekad noorkorvpallurid profisportlase teele erinevate koolituste, jutuajamistega tippmängijatega ning tehnikatrennidega, et anda neile parim võimalik ülevaade mida tähendab olla tippsportlane.

 

Sellel hooajal viivad treeninguid läbi laagri eestvedaja ning Eesti naiste koondise peatreener Janne Rits, AVIS Utilitas Rapla abitreener Toomas Annuk ning endine Hollandi naiste koondise peatreener Remy de Wit. Tippmängijatest külastavad laagreid ning jagavad muljeid Eesti naiste koondise mängijad Merike Anderson, Kadri-Ann Lass, Pirgit Püü, Annika Köster ja teised.

 

Lisaks Tallinna Spordikoolile aitab laagrit läbi viia Sportland, kelle varustust kannavad laagri jooksul nii mängijad kui treenerid.

 


 

Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 26.01.2022 08:00 Kvaliteedikomisjon
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 21. jaanuar
Teet Dooner (48)
Martin Dorbek (31)
Ib Lamp (75)
Markkus Mõttus (19)
Andre Treier (19)
Homme, 22. jaanuar
Jaanus Annok (36)
Sven Arop (47)
Vjatšeslav Botškarjov (45)
Tatjana Drozdova (22)
Kalle Kollin (52)
Arnu Lippasaar (52)
Laina Mesila-Kaarmann (35)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ASG 2022 kandideerimine