ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Uudised

Alexela KMLi poolfinaalide ajakava! (ülekanded TV6 & Delfi TV-s) ¤ 5. mai mäng on Kalevi Spordihallis!

21.04.2017

Alexela korvpalli meistriliigas on selgunud neli parimat meeskonda. BC Kalev/Cramo läheb vastamisi Pärnu Sadama meeskonnaga ning Tartu Ülikool hakkab finaalipääsme eest võitlema AVIS UTILITAS Rapla meeskonnaga.

Valitsev Eesti meister BC Kalev/Cramo lunastas poolfinaalpääsme 3:0 seeriavõiduga Rakvere Tarvas/Palmse Metalli üle. (102:74, 89:67, 104:65) Pärnu Sadam oli samuti kolmes mängus parem TTÜ Korvpalliklubist (82:74, 87:78, 85:61).

 

Poolfinaali ajakava:

L 29.04.2017 BC Kalev/Cramo vs Pärnu Sadam @ Kuressaare spordikeskus, kell 17.10.

T 02.05.2017 Pärnu Sadam vs BC Kalev/Cramo @ Pärnu spordihall, kell 19.10

R 05.05.2017 BC Kalev/Cramo vs Pärnu Sadam @ Tallinn Kalevi Spordihall, kell 19.10

P 07.05.2017 Pärnu Sadam vs BC Kalev/Cramo @ Pärnu spordihall, kell 17.10 (toimub vajadusel)

T 09.05.2017 BC Kalev/Cramo vs Pärnu Sadam @ Tallinn Audentese spordikeskus, kell 19.10 (toimub vajadusel)

 

OTSEÜLEKANDED TV6 ja Delfi TV vahendusel!

 

Tartu Ülikool oli põnevas veerandfinaalseerias 3:0 parem TLÜ/Kalevist (76:72, 94:68, 74:56). AVIS UTILITAS Rapla liikus poolfinaali veenvalt mängudega 3:0. BC Valga-Valka/Maks&Mooritsa meeskond alistati numbritega 92:71, 99:70 ja 94:85.

 

Poolfinaali ajakava:

R 28.04.2017 Tartu Ülikool vs AVIS UTILITAS Rapla @ TÜ Spordihoone, kell 19.10.

E 01.05.2017  AVIS UTILITAS Rapla vs Tartu Ülikool  @ Rapla Sadolini spordihoone, kell 19.10

N 04.05.2017 Tartu Ülikool vs AVIS UTILITAS Rapla @ TÜ Spordihoone, kell 19.10.

L 06.05.2017 AVIS UTILITAS Rapla vs Tartu Ülikool @ Rapla Sadolini sph, kell 20.10 (toimub vajadusel)

E 08.05.2017 Tartu Ülikool vs AVIS UTILITAS Rapla @ TÜ Spordihoone, kell 19.10 (toimub vajadusel)

 

OTSEÜLEKANDED TV6 ja Delfi TV vahendusel!

 

Tule omadele kaasa elama!

 

 

 

Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 29. mai
Harri Ausmaa (31)
Joosep Heinla (20)
Tauri Raja (39)
Priit Roosimägi (40)
Triin Teppo (32)
Veljo Vares (41)
Homme, 30. mai
Indrek Küttis (70)
Raivo Tribuntsov (51)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa