Pärnu Sadam võitis kolmanda otsustava mängu TTÜ vastu kindlalt

18.04.2017

Pärnu Sadam liikus 85:61 (40:28) võiduga TTÜ KK vastu Alexela korvpalli meistriliiga poolfinaali. Poolfinaalis ootab Pärnu vastaseks (suure tõenäosusega) Kalev/Cramot.

Veerandfinaalide kolmandat kohtumist alustas selgelt särtsakamalt Pärnu, minnes Reinar Halliku tabava kaugviske järel ette 11:4. Kogu esimene veerand pärnakatele 24:18.

Ka teisel veerandil suutsid sadamalinna mehed leida rünnakul loogilisemaid lahendusi ning poolajale mindi Heiko Rannula hoolealuste 40:28 juhtimisel. 20 mänguminuti resultatiivsem oli Domagoj Bubalo 12 punkti ja 8 lauapalliga.

Teisel poolajal näitas Pärnu Sadam selget paremust ja võttis kindla võidu. Pärnakate kaugvisete tabavus oli täna muljeltavaldav 50% (13/26). Lauavõitluses jäädi peale 44-27.  Kogu seeria Pärnule mängudega 3:0.

Tänase mängu resultatiivsemad olid võitjate poolelt Saimon Sutt (pildil) 21pt+4lp+5rs, Reinar Hallik lisas 15 pt (kaugvisked 5/5) ja Domagoj Bubalo 14pt+10lp. TTÜ parim oli Toomas Raadik 12 silmaga.

Seerias viskas Pärnu Rait Käbini juhendatava TTÜ KK korvi keskmiselt 85 punkti mängus. Seeria edukaim Pärnu poolel oli Domagoj Bubalo - 17 pt, 9,3 lp, 1,7 rs, Edvinas Šeškus 16,3+4+4,3, Reinar Hallik 13+4,3+2,7, Mihkel Kirves 12,3+9+4, Saimon Sutt 11,3+5+3, Karl-Martin Kask 7,3 pt, Rannar Raap 4,7+1,7+3,7.

Statistika

Pärnu läheb vastamisi paari BC Kalev/Cramo - Rakvere Tarvas/Palmse Metalli võitjaga. Hetkel on mängudega 2:0 juhtimas Kalev. Kolmas kohtumine peetakse homme Keilas.