OSK - Narva PSK

APOLLO Naiste Korvpalliliiga finaalturniir sai väärika finaali!

15.04.2017

Kahepäevane Apollo Naiste Korvpalliliiga (NKL) turniir algas reedel edukalt OSKi ja Audentese SK naistele, vastavalt kahe viimase hooaja võitjanaiskonnale Laupäevane lõppvaatus oli ka finaali vääriline.

LISATUD

Laupäevane päev Haapsalus, Wiedemanni spordihoones algas jõudsalt. Pronksilahing sai varakult peetud ning lõppsõna ütles Narva PSK, kes võitis VARSi naisi, seisuks 66.44.

Võitjate tänased parimad - Anastassia Ptitsõna 22p 6lp 5vaheltlõiget, Ruta Lobanova 19p 7lp! Kaotajate parim - Ksenia Zahharenkova 14p 18lp (!). Soovime omalt poolt Narvale ning VARSile õnne ning turvalist koduteed!

*       *       *

APOLLO Naiste korvpalliliiga esimene koht sel hooajal kuulub NAISKONNALE OSK! Finaalis alistati Audentese SK naised seisuga 61.48.

Tänase mängu võitjate parimad - Kadri Pärnpuu 25p 13lp, Mari Saarniit 11p 8lp. Kaotajate parimad täna Kati Rausberg 13p, Iris Tagel 12p.

Finaalturniiri TÄHTEDE VIISIK -
1. ANASTASSIA PTITSÕNA - NARVA PSK
2. KSENIA ZAHHARENKOVA - VARS
3. KATI RAUSBERG - AUDENTESE SK
4. KADRI PÄRNPUU - OSK
5. MARI SAARNIIT - OSK

Apollo Naiste Korvpalliliiga finaalturniiri MVP - KADRI PÄRNPUU (OSK)

Kohtumiseni juba uuel hooajal!

Eilse päeva kokkuvõte:

Turniiri avamängus kohtusid OSK - Narva PSK. OSK alustas mängu kindlalt, esimese veerandaja järel seisuks 23:7, teisel poolel said narvakad oma mängu paremini tööle ning tuldi järgi. Poolajale mindi seisuga 38:22. Kolmandat veerandit alustasid tallinlased võimsalt, see võideti 24:8, kuid viimasel veerandil andsid narvalannad tuld - võideti 24:8.

Lõppresultaat 70:54 tagas OSKile koha finaalis. Parimad punktitoojad võitjatel - Mari Saarniit 19 pt, 14 lp, Pille-Riin Satsi 17 pt (6/3 kolmesed). Teisel pool - Anastassia Ptitsõna 13 pt, 7 lp, 4 rs, Alevtina Jefremova 11 pt.

Teises poolfinaalis mängisid omavahel eelmise hooaja finalistid - Audentese SK vs VARS. Ajalugu kordus, Audentese SK võitis. VARS võitles südikalt, kuid lõpus pisut väsiti - tõsi, neil oli vaid 8 mängijat kaasas ning pronksiheitluseks pidi ka jõudu jätkuma.

Võitjate parimad - Kati Rausberg 21 pt (5 tabatud kolmest), Triin Mitt 10 pt, 13lp. Kaotajate parimad - Aleksandra Komar 18 pt, Ksenia Zahharenkova 14 pt, 17 lp.

Palju õnne võitjatele ning täname naiskondi, treenereid, toetajaid, fänne abi ja toetuse eest! Kohtumiseni juba uuel hooajal!

Tänasel päikselisel laupäeval alustatakse mängudega juba kell 13:00, mil lähevad omavahel mõõtu võtma Narva PSK vs VARS - mängus on pronksmedalid.

Finaalis lähevad kohtuvad omavahel OSK vs Audentese SK naised.

Tänastest mängudest on ülekanded DelfiTV-s! Kes kohale tulla ei saa, saate vaatamata sellele oma lemmikutele kaasa elada!