Saku I liigas on selgunud 2 poolfinalisti

08.04.2017

Saku I liigas kindlustas Betoonimeister/Tskk/Nord koha finaaltunriiril olles veerandfinaalseeria teises mängus üle Tamsalu Los Toros/Viru Haigla meeskonnast 67:48. Võitjate edukamad punktitoojad olid Martin Rausberg 14, Margus Klementsov 13 ja Andres Zoober 10 punktiga. Tamsalu poolelt vastas Raiko Orumaa 16 punkti ja 10 lauapalliga.

Betoonimeistrid olid ka ainsad, kes veerandfinaalseeria 2 mänguga ära lõpetasid.

G4S Noorteliiga II meeskond võitis neljapäeval kodusaalis 75:64 valitsevat Saku I liiga meistrit Paide Viking Window meeskonda ning viigistas seeria. G4S Noorteliiga II meeskonnas viskas Carlos Jürgens 20, Ron Arnar Pehka 14 ning Madis Soodla lisas 14 punkti ja 10 lauapalli. Paide Viking Window resultatiivseim oli Mirko Oja 15 punktiga. Seeria kolmas mäng peetakse esmaspäeval kell 20:00 Paide E-Piim spordihallis.

Neljapäeval viigistas seeria ka BC Tartu 77:72 võiduga EMÜ SK üle. BC Tartu poolt viskasid Kerr Kriisa 26 ning Robin Kivi 25 punkti. EMÜ SK meeskonnas kogusid Gert Kaldmäe ja Argo Orumaa võrdselt 17 punkti. Selles paaris peeti reedel juba ka kolmas kohtumine, kus võttis kindla 92:79 võidu mullune Saku II liiga võitja EMÜ SK. Võitjate poolel viskasid Argo Orumaa 23, Joosep Russak ning Gert Kaldmäe kumbki 18 silma. BC Tartu resultatiivseimad olid Robin Kivi 22 ja Henrik Eelmäe 20 silmaga. EMÜ SK poolfinaali vastane on Betoonimeister/Tskk/Nord.

Neljandas paaris võttis avamängus saadud 24-punktise kaotuse eest revanši Tartu Kalev/Estiko ning võitis reedel kodusaalis SK Torma Sporti 79:76. SK Torma Sprordi ridades kogus Fredi Parker 30 punkti, Marten Järvik lisas 18 silma. Tartu Kalev/Estiko poolelt oli resultatiivseim Artur Liiv 16 punktiga. Selles paaris toimub kolmas mäng esmaspäeval Tartus algusega kell 20:15.

Saku I liiga finaalturniir toimub 21.-22.aprillil.