ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Balti Matš
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Uudised

Projekt "100 kooli" jõudis Lääne-Virumaale (Foto: Rein Sikk)

"100 kooli" projekt jõudis Lääne-Virumaale

06.04.2017

Teisipäeval, 4.märtsil jõudis Eesti Korvpalliliidu poolt ellu kutsutud projekt „100 kooli“ järjega Lääne-Virumaale. Näidistunnid viidi hommikupoolikul läbi Simuna spordihoones ja lõunal Kadrina spordikeskuses.

Kadrinas EKL-i projektijuhi Martin Rebase eestvedamisel ja kohaliku korvpallimeeskonna Kadrina Karud treenerite ning mängijate kaasabil pakuti paari tunni vältel liikumislusti ja põnevaid harjutusi 160-le Kadrina Keskkooli esimese kuni kolmanda klassi õppurile.

 

Lisaks jäi korraldajatest maha tänuväärset kasutust leidvat korvpallivarustust.

 

(Foto: Rein Sikk, Kadrina vallaveeb)

 

Ühtlasi leidis Kadrina vallavalitsuses aset kohtumine, kus korvpalliliidu president Jaak Salumets ja peasekretär Keio Kuhi uurisid lähemalt kohaliku korvpallielu käekäigu kohta. Miitingu tulemusena otsustati sõlmida Hea Tahte Leping Eesti Korvpalliliidu, Kadrina Valla, Kadrina Keskkooli ning Kadrina Karud peatreeneri Raivo Tribuntsovi vahel. Osapooled lubavad üheskoos edendada korvpalli õpetamist ja treenimist Kadrina vallas.

 

Jaak Salumetsa sõnul on "100 kooli" projekt kõige lihtsam ja otsem tee laste juurde, kelle tutvus korvpalliga on väga pinnapealne või kokkupuude üldse puudub. "Me toome lapsed otse saali, kus nad saavad esimese tunnetuse korvpalli olemusest ja võlust," rääkis korvpalliliidu president.

 

"Hea Tahte Leping Eesti Korvpalliliidu ja Kadrina valla vahel on kindlustuspoliisiks, et Meie Mäng saab kindalt jalad alla ka Kadrina vallas," lisas Salumets

 

Kolmapäeval jätkus aktsioon Raplamaa koolides. Populaarne, sadat Eestimaa kooli hõlmav projekt kulmineerub selleks hooajaks mai alguses Kalamaja koolis Tallinnas.

 

 

 

 

Eesti Korvpalliliidu president Jaak Salumets ja Kadrina vallavanem Erich Petrovits ajamas korvpallijuttu. (Foto: Rein Sikk, Kadrina vallaveeb)

Sünnipäevad
Täna, 19. juuli
Liis Kangur (35)
Henn Koolmeister (53)
Kristjan Prüüs (37)
Andrus Renter (46)
Liisi Sepp (26)
Homme, 20. juuli
Taavi Eesalu (32)
Olaf Herman (64)
Jüri Kristal (67)
Karl Johan Lips (23)
Jüri Metsalu (65)
Sulge

Ülekanded