Saaremaa Spordikool kutsub noori korvpallureid Suure Töllu Cup`ile

04.04.2017

2006-07 sündinud poiste võistkondi oodatakse osalema noorte korvpalliturniiril Suure Töllu Cup 2017. Tegemist on esimese noorte korvpalliturniiriga Saaremaal ning turniirile on oodatud 6 võistkonda üle Eesti.

AEG JA KOHT

Turniir toimub Kuressaares 13-14.mai 2017. Mängud toimuvad Kuressaare Spordikeskuses, aadressil Vallimaa 16A.

OSAVÕTUMAKS JA REGISTREERIMINE

Meeskonna osavõtumaks on 100€. Osavõtumaksu tasumine toimub kohapeal sularahas turniiri korraldaja kätte.

Turniiril osalevate võistkondade arv on piiratud!

Turniirile registreerimise lõpptähtaeg on 15.04.2017!

2006.a. JA HILJEM SÜNDINUD POISTE VANUSEKLASSI MÄNGUREEGLID

• Meeskonna maksimaalne suurus on 12 mängijat ja 2 treenerit
  • Turniir mängitakse FIBA reeglitega
  • Mänguaeg on 4 x 7 minutit nö. jooksev aeg. Lisaaeg 3 minutit. Igal veerandajal 1 time-out.
  • Mängitakse minikorviga (korvi kõrgus 260cm.) ja nr. 5 palliga
  • Turniiril ei ole lubatud maa-ala kasutamine
  • Üleväljapressing on lubatud ainult teisel poolajal, välja arvatud juhul kui punktide vahe on üle 30. Selle reegli rikkumisel määrab mängu kohtunik reeglit rikkunud meeskonnale hoiatuse ja sellele järgnevalt tehnilise vea.
  • Viis mängijat mängib 1. ja 3. veerandajal ja üks vahetusmängija, järgmised viis mängijat mängib 2. ja 4. veerandajal ja üks vahetusmängija.
  • Mängud toimuvad Kuressaare Spordikeskuse suurel väljakul.

TURNIIRISÜSTEEM

Võistkonnad on jagatud kahte kolmesesse alagruppi. Turniiri esimesel päeval mängitakse alagrupi mängud, mille tulemusel kaks parimat pääsevad poolfinaali ning alagrupis viimaseks jäänud võistkonnad selgitavad 5-6 koha. Kohamängud peetakse turniiri teisel päeval.

MAJUTUS JA TOITLUSTUS

Toitlustuse ja majutuse eest toimub tasumine sularahas kohapeal või arve alusel. Suure Töllu Puhkeküla asub Kuressaarest 3,5 km. kaugusel.

• Majutus – toitlustuspakett A ( 45€ / inimene)

Sisaldab majutust 2 (kaks) ööd Suure Töllu Puhkekülas 2 – kohalises või 3- kohalises toas ja 6 (kuus) toidukorda ( 12.05 õhtusöök; 13.05 hommiku-, lõunasöök-, õhtusöök; 14.05 hommiku-, lõunasöök). Lõunasöögid serveeritakse võistluspaigas mängu pauside ajal. Rohkem infot www.suurtoll.ee

• Majutus – ja toitlustuspakett B (35 € / inimene)

Sisaldab majutust 1 (üks) ööd Suure Töllu Puhkekülas 2 – kohalises või 3- kohalises toas ja 4 (neli) toidukorda ( 13.05 lõuna-ja õhtusöök; 14.05 hommiku-, lõunasöök). Lõunasöögid serveeritakse võistluspaigas mängu pauside ajal. Rohkem infot www.suurtoll.ee