ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
U18 EM B-divisjoni vabatahtlikud
BBL
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga

Uudised

„100 Kooli“ ületas „ekvaatori“

20.03.2017

Korvpalliliidu suurprojekt „100 Kooli“ületas täna „ekvaatori“ – pool on tehtud. Eelmisel nädalal sai palju käidud pealinna eri koolides ja Tallinna lähistel, lisaks üks pikk päev Rakveres.

Kaardil sai reede lõunaks lipuga märgistada Paldiski, Padise, Õismäe Vene Lütseumi (kolm näidistreeningut), Tallinna Humanitaargümnaasiumi ja Rahumäe Põhikooli. Terve eelmise nädala teisipäevane päev möödus seejuures Rakveres, kus tunnid anti Rakvere Gümnaasiumis ja Rakvere Eragümnaasiumis.

 

Uus nädal algas täna Viimsis. Projekti läbiviija Martin Rebase sõnul sai ring sealkandis peale tõmmatud – peatused olid Püünsi-, Haabneeme- ja Randvere Koolis. Ühtlasi sai kirja 51 kooli. Saime üle koera saba...

 

Kui korvpalliüldsus valutab südant Alexela KMLi Virumaa esindusklubi Rakvere Tarva pärast, siis üleüldiselt on Lääne-Virumaal korvpalliga lood üsna heasti.

 

„Rakveres suhtutakse korvpalli endiselt hästi, soojalt. Meid võeti hästi vastu ja omaks. Kõik lapsed andsid endast parima. Esimeses koolis oli abiks Märt Raam ning teises koolitunnis, mis toimus Spordihoones, olid kohal Madis Putko ning mängijatest Siim-Markus Post ja Karl-Johan Lips,“ kiitis Rebane.

 

Väike kokkuvõte ka kõige värskemast külaskäigust Viimsi poolsaarele: Püünsi koolis oli tunnis 85 last, Haabnemes samuti 85 last ning Randvere koolis 60 last.

 

Rebane lisab: „Kohal olid KK Viimsi treenerid Tanel Einaste, Tarmo Kapper ning II liiga mängijad Peep Belbaum (ka treener), Märt Rohlin ja Kaarel Traumann.“

 

Pärast 51 kooli on „100 Kooli“ näidistundidest – meie liigamängijate kaasabil , osa saanud 4250 õpilast. Seega, oleme numbriliselt samas rütmis esimese projekti hooajaga. Kõik liigub ilusti plaanide järgi.

 

Projekti viivad kohapeal läbi EKLi töötajad Martin Rebane ja Rosemary Rits. Projekti koordineerivad Kristel Jurno ja Raigo Häelme. Rohkem infot leiab siit - http://www.basket.ee/et/100-kooli-

 

"100 Kooli" toetajad on Ramirent, FIFAA, G4S, Maxima, FIBA, Tallinna Vesi.

 

Sünnipäevad
Täna, 1. mai
Meelis Luud (50)
Jaan Orav (64)
Martin Rebane (29)
Ivo Uibukant (37)
Homme, 2. mai
Tarmo Bombe (38)
Sven Ilves (52)
Eevi Kadopa-Laisaar (82)
Sven Koovit (51)
Andres Liinat (55)
Ivalo Pajumets (20)
Robert Raamat (57)
Priit Silland (36)
Tiina Tamm-Kolde (51)
Martin Tüür (40)

Ülekanded