Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Ajakiri BASKETBALL

Vitali Ljutitš

BC Kalev/Cramo teenis ühisliigas Tsmoki vastu hooaja viienda võidu

20.03.2017

VTB Ühisliigas võõrustas täna õhtul BC Kalev/Cramo Valgevene klubi Minski Tsmoki. Võit tuli koju numbritega 79:70 (40:39).

Kodumeeskond Kalev läks avaveerandi järel juhtima 19:15. Teise veerandi esimeses pooles suutsid kalevlased agressiivse mänguga vahe suurendada 12-punktiliseks (32:20), kuid vastaste 16:0 vahespurt tõi Tsmoki kiirelt mängu tagasi. Poolajale mindi Kalev/Cramo minimaalses, 40:39 eduseisus.

Riietusruumist tulid enesekindlamalt väljakule tagasi Minski mehed, minnes kolmanda veerandi lõpuks juhtima 56:60.

Neljandal veerandajal mängisid kalevlased juba sootuks uue energiaga. Otsustav neljandik võideti numbritega 23:10 ja kogu mäng 79:70. Kalevi resultatiivsemana tõi Vitali Ljutitš (pildil) 25 punkti ja viis lauapalli. Mark Tollefsen lisas 11 ja Martin Dorbek 9 silma. Vastaste poolelt tegi kõige rohkem pahandust Justin Gray 24 punktiga.

Kalev/Cramole oli see VTB Ühisliigas hooaja viies võit 15 kaotuse kõrval.