Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Ajakiri BASKETBALL

Rauno Meerits

Saku II liigas selgus esimene playoff-paar (Rauno Meeritsalt 51 punkti!!)

17.02.2017

Saku II liigas on selgunud esimene 1/8-finaalpaar, kus lähevad vastamisi Narva ja Roofix/Põlva. Veerandfinaalis ootab selle paari võitjat KK Viimsi/Kesklinna KK meeskond. Kaheksandikfinaalis selgub võitja kahe mängu kokkuvõttes, veerandfinaalid mängitakse 2 võiduni.

H-vahegrupis jagavad viimase play-off koha TLÜ/Kalev II ja BC Rapla. BC Raplal on kirjas 3 võitu ja 3 kaotust ning TLÜ/Kalev II meeskonnal 4 võitu ja 3 kaotust. Omavahelises mängus võitis BC Rapla detsembris 76:66. Teine omavaheline mäng on 22. veebruaril Alu Spordihoones.

H-alagrupi esikoha kindlustasid Kadrina Karud eilse võiduga Ei,Emotsiooni üle. 1/8finaali vastaseks tuleb Karudele G-vahegrupi esikoht ehk TTÜ KK II või Haabersti SK. Nimetatud meeskonnad on täna õhtul kell 19:45 Järveotsa gümnaasiumis vastamisi. Vaata tabeliseisu SIIT.

Teises täna õhtuses mängus võõrustab BC Viljandi algusega kell 20:00 KK Paulus/Pärnu Mets meeskonda. Paulusel on G-vahegrupi tabelis kirjas 2 võitu ja 4 kaotust ning BC Viljandil 1 võit ja 6 kaotust.

NB! LISATUD! Reedeõhtuses BC Viljandi ja KK Paulus/Pärnu Mets kohtumises (94:49) kogus Mulgimaa esindusmeeskonna mängija Rauno Meerits 51 punkti. Lisaks 19 lauapalli, 3 korvisöötu, 5 vaheltlõiget. Kahepunktivisked 30st 20, kolmesed 2st 2 ja vabavisked 6st 5.