ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Pood
Rahvaliiga
BSBC

Uudised

12 tuntud Eesti meest astuvad loomade heaks korvpallilahingusse

16.02.2017

Eesti Loomakaitse Seltsi eestvedamisel astuvad 12 tuntud Eesti meest 18. veebruaril Rapla Sadolini spordihoones korvpallilahingusse Eesti edukaima korvpallinaiskonnaga FCR Media/Rapla KK, aidates oma osavõtuga koguda raha hättasattunud loomade raviarvete tasumiseks.

Loomadele head tegev korvpallilahing toimub 18. veebruaril 2017, algusega kell 14 Raplas, Sadolini spordihoones.

 

Võistlustulle astuvad Jüri Ratas, Rauno Märks, Robert Rool, Marko Kiigajaan, Raimondo Laikre, Rainer Vakra, Velvo Väli, Hannes Hermaküla, Henrik Kalmet, Juss Haasma, Mart Poom ja Jaanus Saks. Vastamisi minnakse Eesti edukaima korvpallinaiskonnaga FCR Media/Rapla KK. Kuulsuste treeneriks on Aivar Kuusmaa.

 

Publiku hulka oodatakse nii loomasõpru, korvpallifänne kui ka kõiki teisi huvilisi. Piletite eelmüük toimub üritusel kohapeal ja piletite hinnad algavad alates viiest eurost. Kogu piletimüügist saadud tulu läheb Eesti Loomakaitse Seltsile hättasattunud loomade raviarvete tasumiseks.

 

„Aasta tagasi esimest korda peetud heategevusliku korvpallivõistlusega õnnestus Eesti Loomakaitse Seltsile koguda 2364,25 eurot, mida kasutati hättasattunud kodu- ja metsloomade raviarvete tasumiseks. Seetõttu otsustasime korraldada ürituse ka tänavu,” sõnab Eesti Loomakaitse Seltsi juhatuse liige Merli Jürisoo ja lisab, et Eesti Loomakaitse Seltsi hoiukodudes on hetkel kokku umbes 40 looma, kuid selts teeb koostööd ka teiste loomaorganisatsioonidega, kes omakorda abistavad hüljatud loomi ning kelle kulusid loomade ravimiseks aitab selts vastavalt võimalustele katta.

 

“Soovime pakkuda meelelahutust ja vaheldust tavapärastele annetuskampaaniatele. Üritusest võtavad osa tuntud Eesti mehed ning Eesti edukaim naiskond. Vaheaegadel astuvad üles Rapla tantsutüdrukud ja Raplamaa koerteklubi. Kõik külastajad saavad ürituselt hea elamuse, kaasa elada oma lemmikmängijale  ning teha oma kohaletulekuga seltsile annetuse,“ kutsub Jürisoo kõiki spordi- ja loomasõpru kogupereüritusest osa võtma. 

 

Eesti Loomakaitse Selts on 2000. aastast tegutsev loomasõpru ühendav mittetulundusühing, mille missiooniks on abivajavate loomade heaolu tagamine ja parandamine ja loomade väärkohtlemise ennetamine.

                                    

Sünnipäevad
Täna, 24. aprill
Miia Pallase-Viigipuu (66)
Sille Pärsik (30)
Tiit Talumaa (24)
Margarita Tsabijeva (28)
Homme, 25. aprill
Aivo Adamson (53)
Henri Drell (18)
Tanel Küttis (38)
Andres Sõber (62)
Riho Unt (33)
Sulge

Ülekanded