Rain Veideman (Foto: Siim Semiskar)

BC Kalev/Cramo näitas TTÜ üle võimu

08.02.2017

Triobeti Balti liiga kaheksandikfinaalis alistas BC Kalev/Cramo TTÜ KK suureskooriliselt, 101:63 (55:30).

Juba esimese veerandi võitis valitsev Eesti meister Kalev 15 punktiga, 30:15. Lauavõitluses vastastest kindlalt üle olnud Kalev/Cramo ei jätnud midagi juhuse hooleks ning poolajale mindi juba 55:30 eduseisus.

TTÜ ei suutnud ka teisel poolajal mängu olulist muutust tuua, Cramo kontrollis lauda ja tabas hea protsendiga. Väljakult visked 59%, kaheseid tabati sealjuures 72 protsendilise täpsusega!

Kindla 101:63 võidu parim punktitooja oli Kalev/Cramo poolelt Rain Veideman (pildil) 21 punktiga. Sten Sokk lisas 15 ja Erik Keedus 13 silma. TTÜ parimad olid Nikolja Vujovic 16 punkti ja 13 lauapalliga ning Sten Olmre ja Rain Koort panustasid 10 punktiga.

Otsustav kaheksandikfinaal kohtumine peetakse 22. veebruaril.