Maik Kotsar läbiminekul Georgia vastu

South Carolina alistas täismaja ees Georgia kahe silmaga, Kotsar pildis

05.02.2017

USA kõrgemas üliõpilasliigas NCAA kogunes sel hooajal esimest korda lõpuni müüdud saalitäis rahvast - 18 000 piletiga pealtvaatajat, kaema South Carolina võitu Georgia üle. Põline konkurent alistus vihases võitluses 77:75.

Poolaeg lõppes viigiliselt 38:38, eduseis vaheldus ses kohtumises lausa 18 korda. Kolmandal veerandil tabas viigiseisult 51:51 efektse korvi Maik-Kalev Kotsar, pannes aluse SC 8:0 spurdile. Georgia jäi maha, tuli küll lõpu eel järgi, kuid päris kätte kodumeeskonda enam ei saanud.

Kahepunktine magus võit Gamecocks'ile. SC saldo on nüüd 19-4, Georgial 13-10. SC tabas 11 kolmest Georgia 5 vastu, lauas oli Georgia parem 36-28 ent pallikaotusi tegi SC 7 võrra vähem (8-15).

Esimest korda sel hooajal pingil alustanud Maik Kotsar oli mängus 22 minutit kuni viie veega pingile saadeti. Ta kogus 7 pt ja 7 lp, lisaks 1 bl ja 1 pk. Visked 5/2, vv 4/3. Enam kogusid: PJ Dozier 21+3+3, Sindarius Thornwell 18+7 lp ning Duane Notice 15+3 rs.

Peatreener Frank Martin PRESSIKONVERENTSIL.

WSU ja Rauno Nurgeri kohtumine Illinois'iga algab kell 2 öösel.