G4S Noorteliiga ei suutnud Tarva vastu võiduarvet avada

27.01.2017

G4S Noorteliiga pidi teist mängu järjest tunnistama BC Rakvere Tarvas/Palmse Metalli paremust. Andres Sõbra hoolealused võitsid kohtumise numbritega 83:65 (42:41).

Kui esimese veerandaja järel tundus, et Tarvas läheb selleks korraks oma teed, siis Noorteliiga näitas sisu, tulles poolajavileks mängu tagasi. Vaheajale mindi Rakvere minimaalses eduseisus 42:41.

Taaskord pallikaotustega hädas olnud G4S Noorteliiga mängijad ei suutnud teisel poolajal rünnakul loogilisi lahendusi leida ja Tarvas võttis lõpuks kindla 83:65 võidu.

Võitjate resultatiivsem oli Oliver Metsalu 19 punkti ja 10 laupalliga. Siim-Markus Post lisas 18 ja Justin Baker 16 silma. Noorteliiga parimatena tõid Ron Pehka 18 ja Madis Soodla 17 punkti.