Reinar Hallik tõi 23 punkti (Foto: Siim Semiskar)

Pärnu Sadam võitis põnevusmängus AVIS Rapla

24.01.2017

Täna õhtul läksid Alexela korvpalli meistriliigas vastamisi Pärnu Sadama ja AVIS Rapla korvpallimeeskonnad. Tugeva mängu lõpuga kohtumise enda kasuks kallutanud Pärnu võitis tasavägise kohtumise 65:59 (34:32).

Publikul tasus täna saalitulek sajaga ära. Väga tasavägises mängus käis initsiatiiv kord Pärnu, kord külalismeeskond Rapla kätte.

Mängu algus kuulus enesekindlalt kaugiviskeid tabanud ja kaitses agressiivselt mänginud Raplale, kuid kolmandal veerandajal sai käe soojaks mängu parimana 23 punkti toonud vanameister Reinar Hallik (pildil). Viiginumbriteni jõuti kolm ja pool minutit enne mängu lõppu ja sealtmaalt kontrollis mängu käiku juba koduvõistkond Pärnu.

Hallikut toetasid möödunud hooajal Rapla särgis mänginud horvaat Domagoj Bubalo 13 ja tagamängija Edvinas Seskus 12 punktiga. AVIS Rapla resultatiivsemad olid Martin Paasoja 20 silma ja Thomas van der Mars 12 punkti ning 14 lauapalliga.