Oliver Metsalu paugutas 28 punkti (foto: Siim Semiskar)

Tarvas ei jätnud G4S Noorteliigale mingit šanssi

21.01.2017

Alexela korvpalli meistriliiga tänases ainsas mängus võõrustas G4S Noorteliiga BC Rakvere Tarvas/Palmse Metalli. 75:107 (31:60) numbritega võttis veenva võidu Tarvas.

Rünnakul teravat mängu näidanud Noorteliiga mehed jäid kaitses Tarva algviisiku meeste vastu hätta ning juba esimese kahe veerandajaga venis vahe 29-punktiliseks 31:60

Kolmandal veerandajal jõuvahekorrad pisut võrdsustusid - veerandaja võitsid G4S noored mehed 26:18. Mängu lõpp kujunes suuresti jookse-viska mänguks. Tarva mehed viskasid tabloole võidunumbriteks 75:107.

Võitjate parimana tõi Oliver Metsalu (pildil) 28 punkti. Justin Baker abistas 25 ja Siim-Markus Post 20 punktiga. Kaksikduubli 17 punkti ja 13 lauapalliga tegi Tõnis Peil. Noorteliiga resultatiivsemad olid Madis Soodla ja Ron-Arnar Pehka 16 silmaga, Tom Kaldrelt 15 punkti.