Dominykas Milka (foto: Siim Semiskar)

Jõuvahekord muutumatu: Pärnu Sadam kaotas Tartu Ülikoolile 19 punktiga

20.01.2017

Alexela Korvpalli Meistriliigas läksid täna Emajõe Ateenas vastamisi kohalik Tartu Ülikooli korvpallimeeskond ja Pärnu Sadam. Tasavägise esimese poolajaga mängu võitis kodumeeskond 88:69 (43:37).

Esimesel veerandajal vaid 17 punkti visanud Pärnu meeskond tuli mängu tagasi ning neli ja pool minutit enne kolmandaja neljandiku lõppu jõuti turniiritabeli liidrist, Tartu Ülikoolist vaid kolme punkti kaugusele. Rohkemaks pärnakatel sedapuhku jõudu polnud ja Tartu võttis hea viskeprotsendiga koduväljakul 88:69 võidu.

Tartlaste resultatiivsemana tõi Dominykas Milka (pildil) 20 punkti ja võttis 9 lauapalli. Thomas Mandell ja Gert Dorbek viskasid 16 punkti. Pärnu Sadama eest tõi Reinar Hallik 15 silma.

Tartu Ülikool on hetkel turniiritabelis esikohal 17 võidu ja kahe kaotusega. Pärnul kirjas 8 võitu ja 9 kaotust, millega platseerutakse tabeli viiendal positsioonil.