Nurger osales võidumängus vähe, aga tulemuslikult

18.01.2017

NCAA I. divisjonis alistas Wichita State Shockers öösel võõrsil Evansville Purple Aces'i 82:65 (30:33). Rauno Nurger vahetusmängijana täitis oma rolli ideaalilähedaselt, tabades taaskord suurepäraselt.

Purple Aces juhtis 13 minutit enne lõppu 46:42. Seejärel tabas WCU mängija Conner Frankamp järjest kolm kaugviset, tähistades WSU 29:11 spurti - külalised said neli minutit enne lõppu ette 71:57. Nii tuli ka veenev võit 82:65.

Shaquille Morris kogus WSU poolel karjääri kõrgeimad 17 pt ning ka 10 lp, Frankamp nelja kaugviske toel 14 pt. Rauno Nurger sai mänguaega küll vaid 16 minutit, ent kogus selle ajaga 12 pt ja 3 lp. Kahepunktivisked 6/4, kolmesed 1/1 ja vv 2/1. Vastasmeeskonna kasuks tõi Jaylon Brown 28 silma.

Nurgeri ind. näitajad 20 kohtumise peale on: keskmiselt 16 minutit, 5,6 pt, 3 lp ja 0,7 rs. Visked väljakult 59 %, kolmesed 50 % (16/8), vabavisked 71,4 %. Viimase kuue mängu stats on kõrgem: 18+ minutit ja 7,5 pt.