Rapla kodune võiduseeria sai lõpu

13.01.2017

Triobet Balti liiga (BBL) A-alagrupi võidu peale mängisid täna Rapla Sadolini Spordihoones kohalik AVIS Rapla ja Riia Barons. Kodumeeskond pidi tunnistama lätlaste 66:77 (33:37) paremust.

Tasavägine esimene poolaeg tõi tabloole numbrid 33:37. Lätlased lahendasid rünnakul kiirelt ja teravalt, kuid olid püsti hädas Rapla keskmängija Thomas van der Marsiga, kes kogus juba esimese poolajaga kaksikduubli 16 punkti ja 11 lauapalliga.

Peale poolaja pausi initsiatiivi vastastele loovutanud Rapla suutis kolmanda veerandaja lõpus Domen Bratozi kaks pluss ühe toel jõuda enne otsustavat viimast neljandikku viie punkti kaugusele 49:54.

Pallikaotuste (mängu peale 17) ja visketabavusega (visked väljakult 27%) hädas olnud Rapla ei suutnud otsustavatel hetkedel ohje enda kätte haarata ja sellega sai uhke kodumängude seeria lõpu. Riia Barons kindlustas 66:77 võiduga ka BBL-i A-alagrupi esikoha. Võitjate parimana tõi Denis Krestinin 19 punkti ja võttis 13 lauapalli. Rapla parim oli viie veaga välja langenud Thomas van der Mars 22 punkti ja 16 lauapalliga.