Dominykas Milka näitas võimu

Tartule seljavõit G4S Noorteliiga üle, Triobet BBLis Rapla üle Pärnust (lisatud nädala TOP 5 sooritused)

06.12.2016

Alexela korvpalli meistriliigas peeti täna üks kohtumine, milles tabeli liider Tartu Ülikool alistas G4S Noorteliiga meeskonna veenvalt 102:59 (47:27). Triobet Balti liiga kohtumises võitis Avis Rapla Pärnu Sadamat numbritega 65:71

Tartu Ülikooli mängijad midagi juhuse hooleks ei jätnud ja meistriliiga noorimale võistkonnale korraldati korralik saun. Tartu ridades kogusid kaksikduubli kaks mängijat, Dominykas Milka 22 punkti ja 12 lauapalliga ning Vekantesha Jois 19 silma ja 12 lauapalliga.

Hea esituse tegi ka Tartu noormängija Märt Rosenthal, kes toetas meeskonda 11 punktiga. G4S Noorteliiga eest Carlos Jürgens 14 ning Madis Soodla ja Karl-Robin Jürjens mõlemad 12 silma.

vv: 88,9 vs 56,3%

Triobeti Balti liigas läksid omavahel vastamisi Avis Rapla ja Pärnu Sadama meeskonnad. Esimest veerandaega kontrollinud Pärnu kaotas initsiatiivi teise veerandi alguses. Neli minutit enne mängu lõppu 14 punktiliseks veninud vahe suudeti 13-1 spurdiga küll kahe punktini mängida, kuid Rasham Suarezi tabava viske toel suutis Rapla ehmatusest pääseda ning võttis lõpuks võõral väljakul 65:71 võidu. Ilusa etteaste tegi taaskord Thomas van Der Mars, visates 15 silma ja võttes maha 9 lauapalli. Pärnu resultatiivseim oli Norman Käbin 13 punktiga.