Joonas Järveläinen hiilgas kaksikduubliga

TTÜ alistas võõrsil kindlalt BC Valga-Valka/Maks&Mooritsa

02.12.2016

Alexela KML-is peeti reedel üks kohtumine, milles turniiritabeli teist kohta hoidev TTÜ korvpallimeeskond alistas BC Valga-Valka/Maks&Mooritsa numbritega 78:92 (40:47)

Esimesel veerandil küll 6:0 juhtima läinud kodumeeskond BC Valga-Valka/Maks&Moorits püsis mängus esimese poolaja, mille järel haarasid TTÜ mängijad ohjad lõplikult enda kätte. Kolmas veerandaeg võideti 10 punktiga ning seda edu enam käest ei lastud.

Kaksikduubliga hiilgas TTÜ ridades Joonas Järveläinen, kes viskas 21 punkti ja võttis maha 10 lauapalli. Teda toetasid Sten Olmre ja Kiur Akenpärg 19 punktiga. Toomas Raadik lisas 15 silma. Valga resultatiivseimaks tõusis Ivars Zvigurs 16 punktiga.