Toomas Raadik

TTÜ KK rappis kodus kõvasti Valgevene liiderklubi Borisfeni (Saare opile)

17.11.2016

Tallinna Tehnikaülikooli Korvpalliklubi teenis täna Triobet BBLis teise võidu, kui alistas koduväljakul Valgevene meistrivõistlustel täiseduga jätkava Mogiljovi Borisfeni 97:60, vahendas Delfi Sport.

TTÜ kodus juba avaveerandiga 16-punktise edu (37:21), kasvatas poolajavileks vahe 53:34 ja kolmanda neljandiku lõpuks koguni 72:47-le.

TTÜ poolel said 12-st väljakul käinud mängijast käe valgeks koguni 11.

Resultatiivseim oli Toomas Raadik, kes viskas 19 minutiga 17 punkti ja võttis 6 lauapalli. Joonas Järvelainen panustas võitu 15 pt, 7 l, Silver Suurorg 11, Ivalo Pajumets 10 silma, Sten Olmre 10+4+5. Borisfeni poolel tegi Maksim Kozlovets kaksikduubli, kogudes 12 punkti ja 12 lauapalli.

TTÜ võitis täna lauavõitluse 43-31, korvisöödud 22-12 ning näitas märksa paremat visketabavust (mängust 50 vs 35%).

Kui Borisfenil on seni kirjas vaid kaotused, siis TTÜ on suutnud viiest mängust võita kaks.

TTÜ KK peatreener Rait Käbin rääkis Sander Saare vigastusest:

"Suure tõenäosusega tuleb tal (Saare) minna meniski lõikusele. Vana vigastus lõi välja," sõnas Käbin mängujärgses intervjuus Delfi TV-le.

Peatreener lisas, et uut mängumeest nad otsima ei hakka ning teised peavad Saare puudumise ajal selle tühimiku täitma.