OlyBet liiga

Kangur tagasi mängus

Kangur pikalt platsil, Varese kaotas eelviimasele

01.02.2015

Üsna veenva come-backi tegi Itaalia Lega A-s Eesti koondise kapten Kristjan Kangur, kes sai mänguaega ootamatultki palju – 23 minutit. Paraku ei päästnud pärnaka panus 14. kohal olevat Varese Openjobmetist kaotusest vaid kolme võiduga eelviimasel kohal olnud Pesarolt – 70:80.

Varese jaoks sai saatuslikuks kolmas veerand, mis kaotati 8:23. Kui veel protokollis  näpuga järge ajada, siis Pesaro võitis laua 50-39 ning silmatorkav on ka seis vabavisetega: Pesaro realiseeris 31st 26, Varese 16st 8.

Kangur  mängis avapoolajal kaasa 8, teisel poolajal 15 minutit, kokku seega 23. Protokolli jäi viis punkti, kaheksa lauapalli ja kaks vaheltlõiget (visked: 2p 2/1, 3p 2/1, vv 2/0). Samuti kaheksa lauda hankis ka Craig Callahan. Varese resultatiivseim oli Christian Eyenga 19 punktiga. Pluss-miinus skaalas jäi Kangur viiega miinusesse.

Varesel seisab 8. veebruaril ees välismäng Reggio Emiliaga ning 14. veebruaril kodus Venezia Umanaga. Pilk tabelisse ütleb, et emsajärgus tuleb klubil hakata vaeva nägema liigasse püsimajäämise nimel.