ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Uudised

Noortekoondiste treenerite konkurss hooajaks 2016-2017

08.08.2016

Korvpalliliit kuulutab välja konkursi noortekoondiste treenerite kohtadele. Tänasest - 8. augustist kuni 22. augustini (esmaspäev) ootame teilt osalemist alloleva taotlusvormi kaudu.

Kandidatuuri esitamiseks täita taotlusvorm SIIN.
 
U14 ja U15 treenerid määratakse ametisse perioodiks september 2016- juuli 2017.

U16 ja U18 treenerid määratakse ametisse perioodiks september 2016- august 2017.

 

Täpne koondise tegevuskava töötatakse välja koostöös treeneriga vastavalt võimalustele.

 

Kandideerida saab järgnevate koondiste treeneriks:

  • U18 noormehed (sünd. 1999 ja hiljem)
  • U18 neiud (sünd. 1999 ja hiljem)
  • U16 noormehed (sünd. 2001 ja hiljem)
  • U16 neiud (sünd. 2001 ja hiljem)
  • U15 noormehed (sünd. 2002)
  • U15 neiud (sünd. 2002)
  • U14 noormehed (sünd. 2003 ja hiljem)
  • U14 neiud (sünd. 2003 ja hiljem)

 

Iga koondise juude saab kandideerida järgmistele ametikohtadele:

  • peatreener
  • abitreener
  • 3. treener/manager

 

U16 ja U18 tegevuskava:

  • 3 laagripäeva oktoobris
  • 3 laagripäeva+BSBC detsember-jaanuar
  • 3 laagripäeva kevadel
  • Nordic Championship, Balti Matš ja Euroopa Meistrivõistlused suvel
  • Suvine tegevuskava lepitakse koondise peatreeneriga kokku, lähtudes võimalustest ja vajadustest.

 

Teiste koondiste tegevuskava pannakse paika läbirääkimistel treeneri kandidaadiga.

Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 27.10.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 27.10.2021 13:30 Naiste korvpalli komisjon
E 08.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 10.11.2021 15:00 Juhatuse koosolek
E 15.11.2021 11:00 Naiste ja tüdrukute liigade klubide esindajate koosolek
K 17.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 22.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
T 23.11.2021 10:00 Meistriliiga nõukogu
N 09.12.2021 10:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
Sünnipäevad
Täna, 26. oktoober
Andrus Aavaste (51)
Elina Arro (46)
Hendrik Eelmäe (21)
Kalle Ilves (81)
Tiina Kõva (38)
Homme, 27. oktoober
Juhan Anupõld (75)
Carlos Jürgens (23)
Taavi Leetus (33)
Aleksander Leonov (47)
Sergei Senedjak (41)
Janno Viilup (45)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Cramo | BCL 26.10