KK Pärnu sai kodusaalis olulise võidu

17.12.2014

Korvpalliklubi Pärnu sai täna koduväljakul Balti liiga raames peetud kohtumises vajaliku võidu Barons kvartals meeskonna üle tulemusega 83:71.

Esimene veerandaeg möödus väga tasavägiselt. Kui alguses tehti skoori enamasti korda mööda siis mida minut edasi, seda aktiivsemaks muutus Pärnu meeskond. Kodupubliku toel oldi esimese veerandi viimastel hetkedel kindlam, juhtides pisikesele pausile minnes 18:14. Teisel neljandikul ei läinud kaua, kuid seis oli Baronsi poolt taas tasakaalustatud ning mitmelgi korral sai Läti klubi väikese eduseisu. Pärnakad ei andnud siiski alla, vaid poolajaks oldi taas ees 42:36.

Teisel poolajal hoidis Pärnu liidripositsiooni kindlalt enda valduses. Kolmanda veerandaja keskel tehtud 8:1 vahespurt suurendas kodumeeskonna eduseisu veelgi ning enne viimast kümmet minutit oli pärnakate eduseis 11-punktiline, seisuks 61:50. Viimasel veerandajal püsis vahe juba kindlalt 10 punkti piirimail ning Pärnu võttis Balti liigas vajaliku 83:71 võidu.

Pärnakate resultatiivsemad olid Ronaldas Rutkauskas 20, Sandis Silavs 17 ning Janis Vahter 11 punktiga. Baronsi poolelt hoolitsesid punktide eest peamiselt kaks meest Arturs Bricis ning Ernests Kalve, kes viskasid vastavalt 21 ja 14 punkti.

N 02.12.2021 11:00 KML nõukogu
K 08.12.2021 13:00 Koolituste töörühm
N 09.12.2021 10:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
N 16.12.2021 12:00 EKL üldkogu