Kalle Klandorfi juhendatav võistkond TLÜ/Kalev on väga heas hoos

Laupäeval Alexela KML TV6-s ja Delfi TV-s: TLÜ/Kalev vs Pärnu Sadam

23.01.2016

Laupäeval on Alexela Korvpalli Meistriliigas kavas üks mäng, milles TLÜ/Kalev võõrustab Pärnu Sadamat. Kohtumine algab 17:00 ning otseülekande teevad TV6 ja Delfi TV.

TLÜ/Kalev on selle hooaja üks suurimaid üllatajaid. Pärast eelmist hooaega oldi valmis pillid kokku panema, aga suve keskel otsustati jätkata ja on tehtud väga imeline hooaeg. BBL-is ollakse alagrupis väga heal positsioonil ning KML-is on võistkond üks suurimaid pronksisoosikuid, kes võib haavata nii BC Kalev/Cramot kui ka TÜ/Rocki.

Jaanuarikuus on näidatud suurepärast vormi. TLÜ/Kalev on pidanud viis mängu ning on kaotanud kõigest korra – TÜ/Rockile, aga ka see mäng otsustati ära viimasel minutil.

Pärnu Sadamal on ilmselgelt pärast Andrew Warreni lahkumist enne jõule olnud raskusi. Seitsmest mängust on võidetud kaks, aga positiivse külje poolt vaadatuna on ka igas kaotatud kohtumises oldud sees ning mängu saatus on otsustatud viimastel minutitel.

Andrew Warreni asemele toodi Mark Dorris, kes pole küll nii suur punktitooja, aga väärtuslik lisandus hoolimata. Meeskonna eelmises mängus Balti liigas Riia Baronsi vastu oli just Dorris see, kes tabas viimase sekundi viske, mis tõi võidu Pärnu Sadamale.

Meeskonnad on sel hooajal kohtunud kolmel korral ja kõik mängud on võitnud TLÜ/Kalev, aga kõik kohtumised on olnud tasavägised. Kalev on võitnud Pärnut viie, kuue ja seitsme punktiga, seega on oodata väga huvitavat ja põnevat vastasseisu.

Tabelis asub TLÜ/Kalev neljandal kohal seitsme võidu ja kaheksa kaotusega, Pärnu Sadam on seitsmendal positsioonil viie võidu ja kümne kaotusega.

Kohtumine algab Kalevi Spordihallis kell 17:00 ning otseülekannet on võimalik jälgida TV6 ja Delfi TV vahendusel.

N 02.12.2021 11:00 KML nõukogu
K 08.12.2021 13:00 Koolituste töörühm
N 09.12.2021 10:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
N 16.12.2021 12:00 EKL üldkogu