BC Valga-Valka/Maks&Mooritsa peatreener Varis Krumins

Valga-Valka võõrustab Kalev/Cramot, kolm klubi võistlustules Balti liigas

19.01.2016

Teisipäeval on lisaks TÜ/Rock euromängule kavas üks kohtumine Alexela Korvpalli Meistriliigas ning kaks mängu Triobeti Balti liigas. KML-is lähevad vastamisi Valga Spordihoones BC Valga-Valka/Maks&Moorits ja BC Kalev/Cramo. BBL-is kohtub TLÜ/Kalev AVIS Raplaga ning Pärnu Sadam Riia Baronsiga. Kõik mängud algavad kell 19:00

BC Valga-Valka/Maks&Mooritsal pole viimasel ajal koduses liigas hästi läinud. Pärast lubavat hooaja algust on kaotatud viimasest seitsmest mängust kuus. Viimati jäädi laupäeval kodusaalis alla TTÜ KK-le. Kuigi oldi vahepeal teisel veerandil juba 25 punktilises otusseisus, suudeti viimasel perioodil vähendada vahe neljale, kuid enamaks poldud suutelised ning pidid vastu võtma 76:86 kaotuse.

BC Kalev/Cramo pole koduses liigas sel hooajal veel ühtegi kaotust vastu võtnud ning viimases koduse liiga mängus teisipäeval alistati võõral väljakul Rakvere Tarvas 90:77. Samas saadi pühapäeval masendavalt suur 70:99 kaotus Nymburki käest.

Meeskonnad mängisid omavahel kaks nädalat tagasi, 5. jaanuaril, ning tolle mängu võitis 95:67 BC Kalev/Cramo. Hetkel on Valga meistriliiga tabelis eelviimasel ehk kaheksandal kohal viie võidu ja 11 kaotusega, Cramo juhib liigat 17 võiduga.

Kohtumine algab kell 19:00 Valga Spordihoones.

*     *     *

Samal ajal kohtuvad Balti liiga mängus TLÜ/Kalev ning AVIS Rapla. Ühes viimases mängus enne Kalevi Spordihall läheb renoveerimisele lähevad vastamisi kaks Balti liigas playoff koha juba kindlustanud võistkonda. AVIS Rapla on hetkel A-alagrupis kolmandad seitsme võidu ning kolme kaotusega, TLÜ/Kalev neljandad viie võidu ja viie kaotusega.

Teises Balti liiga mängus võõrustab Pärnu Sadama Riia Baronsit. Mõlemal võistkonnal on veel võimalus jõuda Balti liigas playoffi. Pärnul on kirjas üks võit ja üheksa kaotust ning Riia Baronsil kolm võitu ja seitse kaotust.

Mõlemad Balti liiga kohtumised algavad kell 19:00.

N 02.12.2021 11:00 KML nõukogu
K 08.12.2021 13:00 Koolituste töörühm
N 09.12.2021 10:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
N 16.12.2021 12:00 EKL üldkogu